Звягель долучився до міжнародної конференції “Роль волонтерства у розбудові потужного громадянського суспільства”
Головний спеціаліст Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Яна Чайковська та голова Громадської ради і голова БФ “СВІТ НА ДОЛОНІ” Олена Бадовська долучилися до міжнародної конференції “Роль волонтерства у розбудові потужного громадянського суспільства”.
В ході заходу обговорили перспективи, виклики, тренди волонтерства в Україні та світі, а також співпрацю волонтерських рухів та влади.
Учасниками конференції стали представники та представниці публічної влади місцевого, регіонального та національного рівнів, національні та міжнародні експерти, представники та представниці волонтерських організацій, а також представники та представниці організацій громадянського суспільства.
Говорили про:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Дякуємо Раді Європи за організацію конференції.