Звягель долучився до проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні”

27 Вересня 2023, 14:26

Розпочався проєкт “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні”, який реалізується ГО “Еколтава” за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

Учасники проєкту – 65 громад із семи областей: Рівненської, Полтавської, Львівської, Одеської, Житомирської, Закарпатської та Волинської, в тому числі й Звягельська міська територіальна громада.
25 вересня відбулася установча зустріч з громадами-партнерками проєкту USAID HOVERLA. Зі Звягеля до неї долучилися спеціаліст управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Сніжана Цаль та заступник директора КП ЗМР «Звягельсервіс» Анатолій Романчук.
Проєкт має на меті підвищити спроможність органів місцевого самоврядування щодо ефективного управління муніципальними відходами.
В межах проєкту передбачається проведення Школи Муніципального Менеджменту Відходів (Школа ММВ), зокрема навчання і консультування для представників громад щодо:
● правового регулювання у сфері поводження з відходами;
● планування та впровадження системи управління відходами;
● технологій сортування та оброблення відходів;
● залучення громадськості до управління відходами.
Проєкт допоможе у розв’язанні актуальної проблеми управління відходами та сприятиме створенню екологічно чистого середовища у громадах.

Цей захід проводиться ГО “Еколтава” в рамках проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні” та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID.

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія