Звягель готується до Великодня

28 Березня 2023, 13:30

Великодні дні у цьому році українці вже вдруге зустрічатимуть в умовах повномасштабної війни. Але як би там не було – Свято Воскресіння Господнього – це найбільше свято для всіх християн, яке прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно і підтримувати віру та сподівання на краще.

Організацію Великодніх заходів у Звягельській громаді обговорили на робочій зустрічі, яку сьогодні, 28 березня, провела заступниця міського голови Наталія Борис. До обговорення долучилися заступниця міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, керівники та представники галузей культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, молоді та спорту, старостинських округів.

У Великодні дні у Звягельській громаді заплановано організувати низку заходів та благодійних акцій.

Передуватиме святу здійснення традиційної весняної толоки. Відповідне розпорядження затверджено міським головою та триває його виконання https://info.nvrada.gov.ua/rozpochynayetsya-toloka/. Комунальникам доручено провести благоустрій, озеленення, прибрати післязимове сміття, навести лад на кладовищах тощо.

Усі присутні озвучили ідеї щодо Великодніх заходів. Це і загальноміська благодійна акція «Великдень РАЗОМ!» – ініціатива щодо збору пасок для захисників, внутрішньо переміщених осіб, незахищених верств населення; майстер-класи з виготовлення писанок, великодніх кошиків, виконання «гаївок»; оформлення святкових локацій тощо.

Йшлося про те, що Великдень – це не тільки найбільше релігійне свято християн, а й унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують. Відповідні заходи будуть проводитися в закладах культури та освіти нашої громади.

Програму заходів буде оприлюднено згодом.

Спільними зусиллями готуємо нашу громаду до Великодня!

Чат-бот Гаряча лінія