ZVYAGEL-OPEN 2016

18 Лютого 2016, 4:37

Змагання під такою назвою уже стали традицією для нашого міста. Щорічно, на початку лютого, цей відкритий турнір із карате-до відчиняє браму древнього Звягеля для каратистів не лише України, а й інших держав світу.

Фаховість, майстерність і постійна робота над удосконаленням змагань тренерів клубу «Січ», які є організаторами цього заходу, завоювали при­хильність тисячної аудиторії.

Навіть цьогоріч, незважаючи на напружену ситуацію в країні, у змаганнях взяли участь близько п’ятисот спортсменів із 27 команд України і Білорусі.

Для нашого досить невеличкого містечка – це високий рівень. Адже Київ, Львів, де проходять такі ж турніри, налічують приблизно таку ж кіль­кість учасників.

– коли ми тільки починали розвивати карате у нашому місті,готу­вали спортсменів до різноманітних турнірів республіканського і між­народного рівнів, то про Новоград-Волинський мало хто чув і знав. Ми ж навмисне на питання «а ви звідки?» відповідали: «Із Новограда-Волинського», не з Житомирщини, а саме із Новограда-Волинського, – розповідає головний тренер клубу «Січ» Петро Корнійчук.

Завдяки такій наполегливості й відданості рідному краю тепер про наше місто, як про сильний осередок карате, знають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Невпинна праця над собою і своїми вихованцями дала можливість створити у древньому Звягелі клуб спортивного карате, на який рівняються чимало міст нашої держави.

Ще одним фактором, який свідчить про високий рівень місцевого ка­рате, є те, що Петро Корнійчук став головним тренером молодіжної збір­ної України. Минулого тижня його підопічні уже показали перші результати тренувань на чемпіонаті Європи, який проходив на Кіпрі. Там наша збірна стала однією із найяскравіших команд, їм вдалося завоювати 8 медалей: 2 – золоті,1 – срібну і 5 – бронзових, що поставило Україну на б місце у турнірній таблиці. Такий результат українська федерація карате називає рекордним!

Тож і випробувати свої сили у таких господарів, як новоград-волинці, цієї неділі, 14 лютого, бажаючих не бракувало.

Близько десяти годин на чотирьох татамі тривали змагання з карате у двох напрямках – ката і куміте. Імениті майстри східного єдиноборства уважно слідкували за проведенням поєдинків, аби вони проходили чесно і справедливо.

За результатами проведених зустрічей судді визначили переможців у своїх категоріях. Серед медалістів звісно ж були і новоград-волинці, яким вдалося завоювати 4 перших, 2 других і 10 третіх місць. І таким чином ви­бороти четверте загальнокомандне місце.

Звісно ж, результат досить непоганий, та самі тренери кажуть, що пра­цюватимуть більш наполегливо, адже їхня мета – перше місце!

 

Олена ЧЕХ

редактор  Новоград-Волинської міськрайонної офіційної

громадсько-політичної газети „Лесин край“

Фото автора 

 

Чат-бот Гаряча лінія