Звягель підтримує міжнародні зв’язки

23 Травня 2023, 8:33

Триває співпраця із м. Банська Бистриця. В минулому році влітку та восени словацьке місто радо приймало представників бізнес-спільноти Звягеля. Цими ж днями відбулася онлайн зустріч з представниками муніципалітету.
Заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь обговорили з керівником міжнародного відділу мерії доктором філософії Антонією Юречковою та радником Звягельського міського голови Андрієм Китаєвим молодіжну політику, спорт та напрямки співпраці у 2023 році.
Колега із Словаччини поділилися успішним досвідом функціонування Молодіжного парламенту, Студентської ради, Центру вільного часу для молоді. Розповіла про досвід організації та проведення літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, в якому було задіяно 2300 учасників з 48 країн Європи.
Передбачається, що словацька сторона долучиться онлайн до конференції з метою збереження річки Случ в липні 2023 року.
Також домовились, що Банська Бистриця може стати партнером Звягеля в проектах для європейських міст, що фінансуються коштом ЄС, у разі якщо буде знайдений такий грант.
У вересні поточного року в Банській Бистриці буде проходити Радванський ярмарок, який проводиться понад 300 років і триває тиждень. То є площадка для продажу різних продуктів та товарів. Підприємцям громади буде запропоновано взяти участь в цій події зі своєю продукцією (сир, мед, ковбаси, одяг, взуття, промисли тощо).
Дякуємо Андрію Китаєву за сприяння у налагоджені співпраці та сподіваємося на подальшу реалізацію спільних цікавих проектів з врахуванням кращого європейського досвіду.
Чат-бот Гаряча лінія