Звягель презентовано на масштабному форумі «Відбудова в дії 2.0»

16 Лютого 2024, 14:56

Під час міжнародної будівельної виставки KyivBuild Ukraine відбувся форум-практикум «Відбудова в дії 2.0».

Серед учасників цьогорічного форуму провідні українські та міжнародні виробники, експерти в галузі будівництва, представники державної влади та міського самоуправління, національних та міжнародних неурядових програм і організацій — USAID, USAID\DOBRE, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, КБУ, IRS тощо.
Лідери громад, експерти та представники громадськості поділилися досвідом та успішно реалізованими кейсами державно-приватного партнерства та практичного досвіду реалізації державних програм задля прискорення відбудови зруйнованих об’єктів та будівництва нових, пов’язаних з післявоєнною перебудовою економіки.
Звягель на форумі-практикумі «Відбудова в дії 2.0» представляла заступниця міського голови Ірина Гудзь.
На форумі презентовано відеоматеріал про Звягель, напрацювання щодо співпраці з Радою Європи, USAID «Говерла», Nefco, GIZ, ПРООН, UNICEF, ГО «Екоклуб», НГО «Сучасний формат» у реалізаціях ініціатив стратегування, енергоефективності та відновлюваної енергетики, будівництва житла для ВПО, створення умов для розвитку бізнесу, покращення умов освітнього процесу та безпечного середовища, спорудження реабілітаційного центру для ветеранів.
Схвальними відгуками про наше місто поділилися й учасники форуму, які мешкають у Звягелі. Приємно чути, що люди щиро вболівають за нашу громаду, бачать реальні позитивні зміни і долучаються до реалізації спільних проєктів.
Незважаючи на ситуацію в країні, продовжуємо працювати над сталим розвитком, розробляти проєкти, на основі яких зміцнюватимемо спроможність, продовжимо тісно співпрацювати з громадськими спілками та організаціями, бізнесом, популяризувати громаду задля залучення нових партнерств, залучатимемо молодь до учасницьких підходів та неформальної освіти, триматимемо фокус на питаннях безпеки у громаді, розвиватимемо політику співпраці з ветеранами.

Для нас надзвичайно цінною є можливість об’єднуватися й ділитися успішними кейсами. Щира подяка за цю можливість Асоціації міст України. Дякуємо кожному, хто вболіває Звягель, вірить у нього та докладає зусиль щоб місто розвивалося.

Чат-бот Гаряча лінія