Звягель презентовано на міжнародному саміті COP27

17 Листопада 2022, 15:32
Щороку людство потерпає від аномальної спеки, повеней, лісових пожеж та інших екстремальних погодних явищ. Усе це – наслідки зміни клімату. Тож для обговорень шляхів подолання зміни клімату та її наслідків щорічно відбувається масштабна кліматична подія — Конференція Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату (COP — Conference of the Parties).
Цьогоріч COP27 відбувається в Єгипті, де Ірина Гудзь презентувала бачення нашої громади щодо зміни клімату та впровадження цілей розвитку тисячоліть.
Звягельська громада має довготривалу співпрацю з міжнародними інституціями й чітко усвідомлює, що питання майбутнього розвитку мають обговорюватися саме сьогодні. Громада активно працює з громадськими організаціями, реалізує численні ініціативи, як національні так і міжнародні.

COP – міжнародний, в тому числі й іміджевий захід, який дає можливість отримати нові партнерства, доступ до нових технологій й презентувати досягнення й прагнення громад.
Тому презентація на ще одному потужному міжнародному майданчику – впевнений крок до розвитку, європейської інтеграції та вдосконалення.
https://www.facebook.com/saeeUA/posts/pfbid034D2uSQNPPWfSRb5cZvBZy8iJ62ZPdNyoTDLMQkxebTScFUDcMJz6sESkq7nEXa88l
Чат-бот Гаряча лінія