Звягель пишається: відбулася презентація книги звягельської письменниці Олени Волинської

1 Квітня 2024, 15:37
Наша землячка Олена Волинська видала нову книгу, яка написана в жанрі мистецької біографії «Я чую тебе. Сплетіння доль Катерини Білокур та Оксани Петрусенко», над сюжетом якої працювала майже два роки.
 
29 березня відбулася презентація книги у центральному бібліопросторі імені Юрія Ковальського. Неймовірна історія становлення двох видатних українських жінок – художниці Катерини Білокур та співачки Оксани Петрусенко. Доля цих жінок тісно переплітається, хоча в житті одна одну ніколи не бачили. Ця книга про силу духу, вміння йти до своєї мети, долати труднощі, які трапляються на життєвому шляху.
 
Написана книга легкою мовою, вона не залишить жодного читача байдужим і буде спонукати переживати за долі героїнь твору.
 
Щиро дякуємо Олені Волинській за таку чудову книгу і бажаємо невичерпного натхнення, нових творчих злетів та радості від власної праці!
 
Нагадуємо, що письменниця Олена Волинська – наша землячка, авторка прозових творів «Сила пристрасті» , «Повелителька ліхтарів» , «Шляхом обраних», «Анфіса», «Мости», «Коли сонце не сходить», співавторка багатьох збірок оповідань.
 
Сторінка письменниці: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005081688104&locale=uk_UA
#Звягель_пишається
Чат-бот Гаряча лінія