Звягель став платформою виїзної наради голів територіальних громад Житомирської області під головуванням начальника ЖОВА Віталія Бунечка

13 Березня 2024, 22:09

 

Сьогодні на базі Брониківської та Звягельської громад відбулася традиційна виїзна нарада голів територіальних громад Житомирищини.

Такі зустрічі є важливою складовою нашої роботи. Адже безпосередній обмін досвідом між громадами дає можливість втілювати нові проєкти та швидше розвивати кожен окремий населений пункт та нашу область в цілому.

🏫 З проектами розвитку Брониківської громади керівники органів місцевого самоврядування зі всієї області ознайомилися під час наради у Слободороманіському ліцеї. Приємно було переконатися, що створений 20 років тому навчальний заклад у сільській місцевості залишається одним з кращих у Звягельському районі.

У самому місті Звягель вшанували пам’ять нашої землячки великої української поетеси Лесі Українки, а також ознайомилися з ходом реалізації проєкту створення гуртожитку поліпшеного планування для ВПО. Завдяки співпраці з міжнародними донорами тут реконструювали будівлю і створили 47 смарт-квартир для людей, які були вимушені покинути власні домівки через агресію росії. Приміщення після закінчення ремонтних робіт матимуть все необхідне для життя. На першому поверсі будівлі квартири облаштовані з урахуванням інклюзивних потреб.
На даху будинку встановлені сонячні панелі, що робить його частково енергонезалежним. Цікаво, що аналогічні технології впроваджуються і в Звягельській багатопрофільній лікарні.

Місто також активно працює над залученням міжнародних донорів до проєкту створення нового реабілітаційного центру. Він має збільшити можливості громади щодо надання необхідної допомоги нашим захисникам і стане гарним доповненням до відкритого нещодавно реабілітаційного відділення місцевої лікарні.

Під час виїзної наради на Звягельщині детально обговорили проміжні результати роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва при Житомирській обласній військовій адміністрації та ознайомилися з проєктами залучення міжнародної технічної допомоги на прикладі Звягельської, Радомишльської, Любарської та Гришковецької громад.

Приємно було переконатися, що громади не лише активно долучаються до проєктів, що впроваджуються в рамках співробітницвта Житомирської обласної військової адміністрації з міжнародними партнерами та організаціями, а й активно налагоджують власні контакти та започатковують нові проєкти.
Впевнений, що ця зустріч була корисною для всіх учасників. Завдяки живим прикладам стимул розвивати наші громади тільки збільшується.

Житомирська ОДА
Віталій Бунечко

Чат-бот Гаряча лінія