Звягель – у молитві за Незалежність та Мир в Україні

24 Серпня 2023, 11:30

Сьогодні, 24 серпня, Україна вдесяте зустрічає День Незалежності в умовах російської агресії та вдруге в умовах повномасштабної війни з рф. Незалежність – як повітря. Його не помічаєш, але без нього неможливо жити.

Сповна глибину цінності нашої Незалежності ми відчули, коли виникла загроза її втратити. З кожним новим визволеним населеним пунктом ми вдихаємо Незалежність ще глибше та ще більше усвідомлюємо її важливість для всіх нас.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України звягеляни на урочистому зібранні помолилися за Незалежність та мир в Україні.

До громади звернувся міський голова Микола Боровець, який закликав кожного бути відданими Батьківщині, відчувати свою причетність до подій, які відбуваються та усвідомлювати ціну, яку платять українці за Незалежність.

Почесними відзнаками Звягельської міської ради – орденами «Звягельська доблесть» нагороджено Героїв сьогодення – наших військових. Також зазначалося, що найближчими днями керівництво громади відвідає військові підрозділи у місцях несення військової служби.

Хвилиною мовчання вшанували всіх Захисників та Захисниць, які віддали своє життя за мирне небо над Незалежною Україною.

Україна платить високу ціну свободи, тому що знає цінність Незалежності і волі, цінність права йти своїм шляхом і бути рівним.

Сьогодні Україна доводить Незалежність щодня!

Україна б’ється!
Незламно!
До перемоги!
Із Днем Незалежності, Україно!
Слава Україні! Слава її Героям!

#Звягель_Незалежний_2023

Чат-бот Гаряча лінія