Звягель започатковує співпрацю з Проєктом «Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)» від GIZ

22 Квітня 2024, 16:35

Звягельська міська територіальна громада започатковує співпрацю з Проєктом «Реформа сектору централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)», який впроваджується компанією GIZ.

Даний про’кт підтримує розробку національної стратегії розвитку відновлюваної енергетики та адаптацію нормативно-правової бази, а також пілотне впровадження дієвих бізнес-моделей для муніципальних компаній у сфері центрального теплопостачання та відновлюваної енергетики. Проект допомагає обраними муніципалітетам у розробці енергетичних стратегій, дружніх до клімату. Зокрема, надається експертна та консультативна підтримка щодо планування та впровадження заходів з підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів для системи центрального теплопостачання.
На минулому тижні була проведена онлайн-зустріч представників громади на чолі з міським головою Миколою Боровцем із керівником Проєкту ReWarm доктором Вінфрідом Деммом. У ході зустрічі обговорили співпрацю щодо розробки нової схеми центрального теплопостачання як довгострокового плану розвитку теплопостачання міста. Розробивши та впровадивши його, громада зможе залучити додаткові інвестиційні ресурси у комунальну інфраструктуру, посилити свою енергонезалежність, розвивати місцеву економіку та зменшувати споживання енергії і відповідно викидів парникових газів, тим самим долучившись до світового тренду щодо пом’якшення кліматичних змін.
Чат-бот Гаряча лінія