Звягель зустрічав учасників міжнародного марафону «Я піднімаю прапор за Україну в НАТО!»

27 Червня 2023, 19:06

Сьогодні, 27 червня, Звягельська громада зустрічала учасників міжнародного марафону «Я піднімаю прапор за Україну в НАТО!».

Керівництво громади та району, а також спортивна спільнота зустріли марафонців біля пам’ятника Лесі Українці. Це спортсмени, які несуть бойовий Прапор України, щоб передати його представникам Північноатлантичного альянсу в день саміту у Вільнюсі. Адже основна мета забігу – привернути увагу світу до ситуації в нашій країні та перспектив її вступу до НАТО.

Марафон розпочався у столиці України 25 червня. Звідти 12 українських спортсменів пронесуть український стяг, який їм із фронту передали наші воїни-захисники, до кордону з Польщею, де його прийме 21 марафонець з Литви. В акції не випадково беруть участь саме 33 спортсмени. Адже саме стільки країн буде в НАТО, коли до альянсу приєднається Україна.

Ознайомившись з Алеєю пам’яті, учасники марафону вирушили до місця ракетного обстрілу, який стався 9 червня в одному із приватних житлових масивів. Це ще одне свідчення того, що рф атакує цивільне населення, вбиває мирних жителів і є країною-терористом.

Маршрут міжнародного марафону прокладений українськими спортсменами, знаменитостями та військовослужбовцями, а також литовськими спортсменами, артистами, представниками громадських організацій та багатьма іншими. Планується, що 11 липня прапор доставлять на площу Лукішкес у Вільнюсі, де відбудеться саміт НАТО.

Разом – до Перемоги!

Чат-бот Гаряча лінія