Звягеляни вшанували пам’ять жертв голодоморів

25 Листопада 2022, 15:14

Цими днями ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій в українській історії минулого століття. Ні один народ у світі, крім нас, українців, не переживав такого лиха. Реквієм скорботи звучить сьогодні у серці кожного, у жалобі схиляються голови в пам’ять про тих, хто загинув у пекельних муках 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років. Тоді коли Україну величали  «житницею» – її діти вмирали від голоду.

25 листопада керівництво громади та громадськість схилили голови у мовчанні й доєдналися до щирої молитви за душі загиблих внаслідок геноциду голодом і принесли квіти до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Міський голова Микола Боровець у своєму зверненні наголосив, що минуло вже 9 десятиліть з часів страшного геноциду українського народу, а сторінки скорботної книги України продовжують писатися і нині – сьогодні в 21 столітті, в центрі цивілізованого світу наші співвітчизники знову катовані голодом все тим же підступним ворогом.

Цьогоріч вшанування пам’яті жертв сталінського геноциду відбувається в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Нині наш ворог переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932-1933 років – знищення української ідентичності та української нації, намагається зламати волю українців до спротиву.

Святим обов’язком кожного є зберегти пам’ять. Пам’ять про тих, хто не дожив, хто не долюбив, пам’ять про живих і ненароджених.

Тож цьогорічна пам’ятна дата – 90-ті роковини  вшанування пам’яті жертв Голодомору –  в Україні проходить під гаслом Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю у боротьбі за переможний мир нашої неньки-України!

Вічна пам’ять усім жертвам голодоморів!

Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія