Звягельчани виграли медалі на турнірі з важкої атлетики в Луцьк

23 Грудня 2015, 16:35

Вихованці відділення важкої атлетики новоград-волинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті України ВФСТ «Колос» із важкої атлетики серед учнів ДЮСШ на призи А.Л.Хвесика, який на початку грудня відбувся в Луцьку.

Переможцем турніру в категорії 53 кг стала Лада Швець. У цій же ваговій категорії третє місце посіла Тетяна Фіщук.

Катерина Чернишук (категорія 63 кг) і Віталій Якимович (56 кг) продемонстрували достойні виступи, проте до числа призерів не потрапили, зайнявши відповідно 5 і 8 місця.

Попереду у звягельських важкоатлетів — чемпіонат України серед вихованців шкіл вищої спортивної майстерності в Харкові та відкритий чемпіонат України центральної ради «Динамо» в Луцьку. Затим будуть підведені підсумки виступів міських важкоатлетів у 2015 році.