Звягельська громада отримала можливість долучитися до програми «Мріємо та діємо» від USAID та IREX

4 Січня 2023, 15:44
Відбувся відбір потенційних учасників програми «Мріємо та діємо» за участі Тетяни Кухарської, виконавчої директорки Житомирського регіонального відділення Асоціації міст та Сергія Гаращука, експерта рохвитку громад.
«Мріємо та діємо» – 5-ти річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприятиме молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язання проблем на національному рівні, а також посилить потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності.
«Мріємо та діємо» залучатиме молодь до розробки та реалізації проектів та ініціатив, збиратиме дані та проводитиме дослідження, щоб на їх основі разом з молоддю обирати та коригувати дії та напрям руху до ефективних та стійких змін.
На даному етапі IREX запрошує організації громадянського суспільства подавати пропозиції проектів, спрямовані на запровадження інструментів та механізмів нагляду молоддю за розподілом місцевих бюджетів та ресурсів громади, включно з гуманітарною допомогою та коштами на відновлення на місцевому рівні.
Заявник має запропонувати перелік громад для імплементації проекту та мати попереднє підтвердження органів місцевого самоврядування відповідних громад підтримати організацію молодіжного нагляду за розподілом місцевого бюджету та ресурсів громади, включно з гуманітарною допомогою та коштами на відновлення.
Фінальний перелік громад буде узгоджуватися програмою «Мріємо та діємо» з відібраним фіналістом.
Чат-бот Гаряча лінія