Звягельська громада переймає досвід щодо вдосконалення надання соціальних послуг населенню

27 Лютого 2024, 11:25

🔵Звягельська міська територіальна громада постійно вдосконалює та розширює співпрацю з національними та міжнародними партнерами, аби розвиватися, переймати позитивний досвід, знаходити додаткові можливості вирішення актуальних проблем завдяки залученню донорської, технічної допомоги.

Одним із надійних та потужних партнерів є HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Відтак, в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізується ГО Фундація “Простір” , відбувся п’ятиденний гібридний навчальний тренінговий тур за участі 21 представника територіальних громад із семи областей України. Серед них – представники нашої громади – начальниця відділу по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради Алла Виговська та директорка Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Ольга Буковська.

🟡Тема івенту – «Сучасні технології та послуги соціального значення (зокрема реабілітації в умовах воєнного стану, кейс-менеджменту постраждалих тощо). Найкращі практики м. Одеса».

🔵Під час проведення заходу відбулося ознайомлення з практичним досвідом та ефективними методами впровадження сучасних соціальних ініціатив закладів соціального обслуговування населення. З 19 по 23 лютого було відвідано більше 10 соціальних установ. Зокрема:

🔹 Центр інтегрованих соціальних послуг,
🔹Сервісний офіс «Ветеран Хаб»,

🔹дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака «Будинок з ангелом»,

🔹Центр соціально-психологічної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від збройного конфлікту, центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку,

🔹Центр «Барнахус» та інші.

🤝Висловлюємо щиру подяку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та особисто радниці з питань інклюзії Ганні Боровій за можливість долучитися до заходу, отримати фахові рекомендації щодо вдосконалення надання соціальних послуг населенню.

Вдячні за гостинність та досвід Одеській міській раді, фахівцям галузі соціальної політики та особисто Юлії Гайдаржи.

Захід проведено громадською організацією «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

УСЗН Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія