Звягельська громада переймає досвід щодо вдосконалення надання соціальних послуг населенню

27 Лютого 2024, 9:04

 

🔵Звягельська міська територіальна громада постійно вдосконалює та розширює співпрацю з національними та міжнародними партнерами, аби розвиватися, переймати позитивний досвід, знаходити додаткові можливості вирішення актуальних проблем завдяки залученню донорської, технічної допомоги.
Одним із надійних та потужних партнерів є HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Відтак, в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізується ГО «Фундація «Простір», відбувся п’ятиденний гібридний навчальний тренінговий тур за участі 21 представника територіальних громад із семи областей України. Серед них – представники нашої громади – начальниця відділу по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради Алла Виговська та директорка Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Ольга Буковська.

🟡Тема івенту – «Сучасні технології та послуги соціального значення (зокрема реабілітації в умовах воєнного стану, кейс-менеджменту постраждалих тощо). Найкращі практики м. Одеса».

🔵Під час проведення заходу відбулося ознайомлення з практичним досвідом та ефективними методами впровадження сучасних соціальних ініціатив закладів соціального обслуговування населення. З 19 по 23 лютого було відвідано більше 10 соціальних установ. Зокрема:
🔹 Центр інтегрованих соціальних послуг, 🔹Сервісний офіс «Ветеран Хаб»,
🔹дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака «Будинок з ангелом»,
🔹Центр соціально-психологічної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від збройного конфлікту, центр реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку,
🔹Центр «Барнахус» та інші.

🤝Висловлюємо щиру подяку Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та особисто радниці з питань інклюзії Ганні Боровій за можливість долучитися до заходу, отримати фахові рекомендації щодо вдосконалення надання соціальних послуг населенню.
Вдячні за гостинність та досвід Одеська міська рада , фахівцям галузі соціальної політики та особисто Юлії Гайдаржи.

Захід проводено громадською організацією «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Ветеранський простір Звягеля
Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Новоград-Волинський

Чат-бот Гаряча лінія