Звягельська міліція закликає громадян до співпраці у забезпеченні правопорядку під час виборчого процесу!

20 Жовтня 2015, 22:30

Щодень набирає обертів підготовка до проведення у країні виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. Правоохоронці упевнені, що цивілізованість, законність і правопорядок під час виборчого процесу залежать від високої свідомості та відповідальності кожного громадянина України.

Проведення чесних і прозорих виборів, які відповідатимуть демократичним канонам, – ще один крок нашої країни до приєднання до європейської спільноти. Тож від того, як буде організовано процес прийдешнього голосування та безпеку громадян, залежить майбутнє нашої держави.

На органи внутрішніх справ покладається завдання із забезпечення публічної безпеки під час проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

На Звягельщині міліція вже здійснила низку превентивних заходів для того, аби виборчий процес у регіоні відбувався у відповідності до вимог чинного законодавства і швидкого реагування на повідомлення про його порушення.

Як повідомив начальник Новоград-Волинського МВ УМВС Сергій Рябошапка, правоохоронці співпрацюють з громадськими та міжнародними організаціями, які виконуватимуть спостережні функції під час виборчого процесу. Розроблено методичні рекомендації та алгоритм дій для особового складу міліції щодо забезпечення правопорядку і безпеки громадян під час виборів. 

Наразі  проведено попередні розрахунки сил і засобів, які чергуватимуть на виборчих дільницях. Планується додатково залучити максимальну кількість членів громадських формувань та представників громадськості, які допомагатимуть забезпечувати правопорядок на територіях, прилеглих до виборчих дільниць.

Міліція Звягельщини закликає жителів району та учасників виборчого процесу з повагою та розумінням ставитися до роботи правоохоронців, не порушувати чинного законодавства. Сподіваємося на прояв високої правової свідомості, особистої відповідальності кожного, толерантність, виваженість та недопущення будь-яких провокацій.

Окремо звертаємось до батьків: ви несете відповідальність за своїх неповнолітніх дітей! Слідкуйте, аби ваші діти не стали розмінною монетою в непорядних іграх дорослих, аби вони не вчинили протиправних діянь і ними не маніпулювали у політичних баталіях.

Слід пам’ятати, що за порушення виборчого законодавства передбачається як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

– Новоград-Волинська  міліція забезпечить надійну охорону виборчого процесу й ми закликаємо всю громаду області до тісної співпраці та підтримки заради майбутнього нашої Батьківщини, – наголосив Сергій Рябошапка.
 

Інна Вовченко,

помічник начальника МВ

капітан міліції

 

Чат-бот Гаряча лінія