Звягельські спортсмени – серед призерів Чемпіонату України з пауерліфтингу

7 Листопада 2023, 15:38

З 23 по 31 жовтня у місті Коломия проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу, на якому Житомирську область представляло 7 учасників, 5 з яких є вихованцями ДЮКФП та студентами нашого Звягельського політехнічного фахового коледжу.

У напруженій боротьбі наші спортсмени гідно змагались та здобули хороші результати.
Серед дівчат у категорії до 47 кг Вікторія Найман – здобула 4 місце з результатом 150 кг, виконавши 2 юнацький розряд.
У категорії до 69 кг Наталія Матвійчук – здобула 4 місце з результатом 197,5 кг, виконавши 2 юнацький розряд.
У категорії до 76 кг Діана Довгалюк – посіла 1 місце з результатом 180 кг, виконавши 1 юнацький розряд.
Серед юнаків у категорії до 66 кг загалом змагалось 17 учасників. 7 – місце посів Дмитро Бахур з результатом триборства 405 кг перевершивши норматив 1 дорослого розряду на 12,5 кг. 9 – місце посів Артем Легензов з результатом триборства 377,5 кг, виконавши норматив 2 дорослого розряду. У командній першості наша команда здобула 6 місце серед 33 команд.
Після участі у змаганнях було організовано дозвілля наших спортсменів, відвідано та проведено екскурсію в Музеї писанкового розпису (неофіційна назва Музе́й «Пи́санка») — єдиний у світі музей писанки або писанкового розпису.
Всі наші учасники змагань показали чудові результати, отримали безцінний змагальний досвід та вже готуються до наступних змагань. Запрошуємо дітей віком від 11 років доєднатись до нашої сильної команди.
Чат-бот Гаряча лінія