Звягельських спортсменів нагороджено сертифікатами на виплату щомісячної стипендії за високі досягнення у спорті за результатами 2023 року

28 Лютого 2024, 11:45

 

Звягельська громада невелика, але серед її жителів є багато талановитих, обдарованих спортсменів, які, піднімаючись на п’єдестали змагань різного рівня, показують світу, що Україна є, Україна бореться, Україна перемагає!

 

27 лютого міський голова Микола Боровець та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук вручили сертифікати на отримання стипендій перспективним та обдарованим спортсменам за результатами 2023 року. Також на зустрічі були присутні директор ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова Дмитро Пісоцький, т.в.о. директора міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмила Грушко та головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Юлія Якубовська.

 

Згідно з Положенням  про виплати стипендій Звягельської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам громади, затвердженим рішенням міської ради від  20.04.2017 зі змінами від 01.06.2023, щомісячна виплата стипендій встановлюється 10 спортсменам за підсумках результатів їх участі у змаганнях за попередній рік.

 

Стипендії призначаються спортсменам зі складу команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів, що досягли 14 років на один календарний рік на конкурсних засадах за рахунок коштів міського бюджету.

 

За рішенням комісії був здійснений конкурсний відбір серед кандидатів за підсумками результатів їх участі у змаганнях у 2023 році.

 

Отож, сертифікатом на виплату щомісячної стипендії за високі досягнення у спорті за 2023 року нагороджено спортсменів з олімпійських видів спорту:

 

Кузьменка-Тайсона Олега –  вихованця Звягельського відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби (тренер Юра Мірзабекян) за І місце у чемпіонаті України з боротьби вільної (U20)  (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 2500 грн).

 

За ІІ місце команди «Звягель»  у чемпіонаті Житомирської області з футболу серед дітей 2007/2008 рр. сезону 2023 року нагороджено футболістів ДЮКФП (тренер В’ячеслав Шевчук) – Комнацького Сергія, Мосійчука Миколу, Вакуленка Іллю (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 1000грн).

 

Сертифікатом на виплату щомісячної стипендії за високі досягнення у спорті за 2023 року нагороджено спортсменів з неолімпійських видів спорту:

 

Адамського Дмитра, вихованця ДЮСШ імені В.П.Єрмакова (тренер-викладач Вадим Рибачок), за ІІІ місце у чемпіонаті України з карате серед кадетів юніорів, молоді (U-21) та дорослих (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 2000 грн).

 

Алексєєнка Артема,   вихованця ДЮСШ імені В.П.Єрмакова (тренер-викладач Вадим Рибачок) за ІІ місце у чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 1000 грн).

Нагадаємо,  нещодавно Артем став срібним призером Чемпіонату Європи.

 

Бойко Марію,    вихованку ДЮСШ імені В.П.Єрмакова (тренер-викладач Сніжана Рибачок) за ІІІ місце у чемпіонаті України з карате серед кадетів юніорів, молоді (U-21) та дорослих (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 1000 грн).

 

Вихованців ДЮСШ імені В.П.Єрмакова (тренер-викладач Леонід Плісак) за І місце у чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA  (сертифікат на виплату щомісячної стипендії у розмірі 1000 грн) – Петрова Анатолія, Рудніцького Олександра, Романюка Артема.              

Загалом на виплату стипендій перспективним та обдарованим спортсменам за результатами 2023 року з міського бюджету виділено 175 000 грн.

 

Міський голова Микола Боровець та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук подякували стипендіатам, їх батькам та наставникам за зразкову оборону спортивного фронту Звягеля та України в цілому, а також побажали підкорення нових вершин та звершень.

Звягельська громада пишається своїми чемпіонами!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія