Звягельський Червоний Хрест запровадив напрямок роботи «Психосоціальна підтримка»

21 Лютого 2024, 16:58

📖 Конвенція ООН про права дитини 1989 року Статтею 19 проголошує «Діти мають право бути захищеними від жорстокого поводження – фізичного та психічного».

Стаття 31 говорить: «Кожна дитина має право на відпочинок та дозвілля, брати участь в ігрових та рекреаційних заходах відповідно до віку дитини та вільно брати участь у культурному житті та мистецтві».

Усвідомлюючи загрози та ризики дитинства дітей в умовах повномаштабної війни наша команда запровадила напрямок роботи «Психосоціальна підтримка».
🚩Що це таке?
Психосоціальною підтримкою є дії, які спрямовані на побудову стійкості окремих індивідуумів, сімей і спільнот з метою зміцнити їх потенціал до відновлення та адаптації. Психосоціальна підтримка дозволяє людям відновитись після наслідків кризових подій та допомагає справитись із такими подіями в майбутньому.
Виходячи з цього можемо сказати, що наші заходи сприяють покращенню ментального здоров‘я ваших діток, ми допомагаємо їм зміцняти свої навики справлятись зі стресом, з адаптацією в цьому світі, особливо, якщо вони переживали кризові події.
На наших заходах ми будемо багато гратись, займатись творчістю, одним словом, проводити час так, щоб покращити ментальне здоров‘я ваших дітей.
Ми налаштовані допомагати кожному, хто потребує нашої підтримки та допомоги. Разом ми зробимо наше покоління здоровим, стійким і здатним самим виживати та боротися з надзвичайними подіями в нашому житті.
Ми будемо повідомляти про наступні заходи у наших соцмережах.🙌🏻
Щиро дякуємо управлінню культури і туризму Звягельської міської ради та дитячому бібліопростору ім.Олени Пчілки за співпрацю.
З турботою про вас команда Звягельського Червоного Хреста.❤️
Чат-бот Гаряча лінія