Звягельський пряник смакують на іншому континенті

30 Листопада 2023, 14:51

Представниця проєкту USAID “ГОВЕРЛА Світлана Реймер завезла звягельський пряник до університету Saint Mary-of-the-Woods College.
Зовсім скоро місто і сам університет стануть партнерами Звягеля.
Коледж Святої Марії-в-Лісах – це приватний коледж для жінок, розташований у місті Сент-Мері-оф-зе-Вудс, штат Індіана, США. Коледж був заснований у 1846 році монахинями і є одним із найстаріших жіночих університетів у США.
Коледж пропонує широкий спектр програм навчання на рівні бакалавра, включаючи мистецтво, науку, бізнес, освіту, соціальну роботу та сестринство.
Світлана Реймер розповідає: “Під час екскурсії закладом показали, що в університетській каплиці, з початку повномасштабного вторгнення, встановили репродукцію української ікони, щоб нагадувати всім студентам і професорам про молитву за Україну. В центрі території закладу знаходиться памʼятний Архангелу Михаїлу. Я розповіла колегам, що він святий захисник Києва”.
“Підписання договору про партнерство – це важлива подія для Звягеля, – розповідає заступниця міського голови Ірина Гудзь. – Воно відкриває нові можливості для співпраці та обміну досвідом. Та найголовніше, про наше місто почує ще більше гарних людей”.

Партнерський матеріал: https://novograd.city/

Чат-бот Гаряча лінія