«Звягельський тил: РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!» – волонтерський форум

12 Грудня 2022, 17:39

«Звягельський тил: РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!» – волонтерський форум

З нагоди Міжнародного дня волонтерів та Дня благодійництва 9 грудня 2022 року вперше в Звягельській міській територіальній громаді відбувся «Форум волонтерів».  Цей масштабний захід присвячений роботі волонтерів та благодійників, об’єднав всіх добровольців на єдиному майданчику аби познайомитися та обговорити покращення їхньої роботи, налагодити взаємодію з міською владою. Його мета – популяризація ідеї волонтерства серед мешканців громади, сприяння у  створенні умов для розвитку волонтерської діяльності в територіальній громаді.

До участі у Волонтерському форумі «Звягельський тил: РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!» долучилися міський голова Звягельської міської територіальної громади Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, представники міжнародної організації «Рада Європи» Володимир Кебало, Ольга Гвоздік, Юлія Гвоздович, волонтери та представники волонтерських організацій, благодійники, громадськість.

Під час заходу запрезентовано «Програму сприяння розвитку волонтерства Звягельської міської територіальної громади на 2023-2027 роки», яка затверджена рішенням міської ради від 24.11.2022 № 672. Представниками міжнародної організації «Рада Європи» для учасників форуму проведені тренінги «Робота з донорами та міжнародними фондами, фандрейзинг для соціальних проектів» й «Комунікація та адвокація соціальних проектів».

На завершення волонтерів та благодійників громади вшановано спеціальною відзнакою «Дякуємо за українське серце».

Міжнародний день волонтерів та День благодійництва в Україні об’єднує багатьох людей в одну велику українську родину, яка вірить в українське майбутнє.

Саме активна громадянська позиція наших волонтерів та благодійників, їх невичерпна енергія, вміння досягати намічених цілей, небайдужість до чужої біди та важка повсякденна праця зміцнюють віру в нашу спільну Перемогу.

Дякуємо всім за українське серце, за добрі справи для людей, за любов до України!

Все буде УКРАЇНА! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Організатори заходу: управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради, центр соціальних служб, відділ економічного планування та підприємницької діяльності, відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія