Звягельським міським центром соціальних служб спільно із сектором протидії домашньому насильству та місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано та проведено зустрічі-бесіди з учнівською молоддю

8 Грудня 2023, 11:25
30 листопада та 7 грудня в період проведення Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» Звягельським міським центром соціальних служб спільно із сектором протидії домашньому насильству Звягельського РВП ГУНП України в Житомирській області та Звягельським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано та проведено зустрічі-бесіди з учнівською молоддю ЗП(ПТ)О «Звягельське вище професійне училище». Мета зустрічей – привернути увагу молоді до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства, актуалізувати раніше отримані знання з цієї теми й виховати почуття взаємоповаги та нетерпимості до проявів будь-якого насильства.
В умовах здобуття освіти в дистанційній формі зросла кількість ризиків насильства та експлуатації дітей в мережі «Інтернет». Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу щодо запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі, наведено реальні приклади потрапляння неповнолітніх в ситуації сексуального насильства в соціальних мережах, надано рекомендації щодо їх недопущення.
Разом зі студентами проговорено алгоритм дій жертви від моменту вчинення насильства до покарання кривдника. Поінформовано присутніх про уповноважені органи, установи, громадські організації, які взаємодіють у сфері протидії насильству в місті Звягелі, та види безоплатної допомоги постраждалим.
Чат-бот Гаряча лінія