Звягелянка Ірина Бондар – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ U23
![Звягелянка Ірина Бондар – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ U23](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-16.jpg)
Звягель пишається! На чемпіонаті Європі з вільної боротьби чемпіонство з U23 виборола спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності, звягелянка Ірина Бондар.
Вітаємо нашу борчиню з чудовим результатом та її тренерів, зокрема Анатолія Ясиневича, які готують справжніх чемпіонів! ![????♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1/16/1f93c_200d_2642.png)
![????♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1/16/1f93c_200d_2640.png)
![????♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1/16/1f93c_200d_2642.png)
![????♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1/16/1f93c_200d_2640.png)
Українські спортсмени – найкращі, і вони це неодноразово доводять, виборюючи призові місця на міжнародній арені, аби там якнайчастіше майорів синьо-жовтий стяг.
Слава Україні!