Звягеляни, запрошуємо вас долучитись до щорічної весняної толоки!

1 Квітня 2024, 17:13

На території Звягельської громади розпочато щорічне весняне прибирання, яке триватиме протягом місяця.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.03.2024 №1088 затверджено план благоустрою громади, відповідно до якого керівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, підприємств, установ, голови ОСББ та жителі громади мають забезпечити приведення у належний стан власні та прилеглі  території.

Також усі підприємства, установи, організації усіх форм власності, приватні підприємці та жителі громади мають провести роботи з озеленення клумб, висадки дерев, фарбування елементів благоустрою (урни, лави, огорожі, дитячі, ігрові та спортивні майданчики, тощо), збір та вивезення сміття з власних та прилеглих територій.

В свою чергу  комунальним підприємством проводяться роботи з прибирання та впорядкування вулиць, узбіч доріг, кладовищ, берегів річок та водойм, парків, скверів, природних джерел, зупинок громадського транспорту, дорожніх знаків, рекламних щитів.

Давайте подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої громади.

Чат-бот Гаряча лінія