Челендж-подяка до ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ #Звягель_дякує_ЗСУ
![Челендж-подяка до ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ #Звягель_дякує_ЗСУ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/chelendzh.jpg)
Щоденно та до Дня Збройних Сил України, дякуємо нашим захисникам за їхню титанічні зусилля, підтримуємо та надихаємо їх. В соціальній мережі Facebook приєднуємося до челенджу #Звягель_дякує_ЗСУ
Публікуйте слова вдячності та підтримки для наших воїнів у дописах або знімайте відео і розміщуйте у соціальній мережі Facebook із хештегом #Звягель_дякує_ЗСУ
Позначайте своїх друзів та знайомих, щоб залучити їх до челенджу і показати нашу щиру вдячність, кожному, хто виборює нашу Перемогу.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)