1 грудня – День працівників прокуратури
![1 грудня – День працівників прокуратури](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drmvf6ku9cp11q8159p1lhm68r4e.jpg)
Шановні працівники прокуратури! Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу – такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.
За усіма вашими словами і вчинками – утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.
З нагоди свята бажаємо вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Професійних здобутків, натхнення в роботі, добробуту, злагоди і благополуччя в домівках.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.