101 інформує

16 Листопада 2016, 4:39

2 листопада фахівці групи піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини провели роботи щодо вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн, виявлених напередодні у двох населених пунктах Новоград-Волинського району.

Зокрема, мешканці м. Новоград-Волинський проводили земельно-польові роботи на власній присадибній ділянці. Лопатою зачепили 3 невідомі металеві предмети, схожі на боєприпаси. Мешканці міста одразу ж сповістили про це Службу порятунку «101». Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували виявлені предмети як мінометні міни калібром 82 мм часів минулих війн. Проте після проведення пошукових робіт на місці виявлення, піротехніки вилучили ще 12 мінометних мін.

Того ж дня, місцеві рятувальники виїжджали до с. Майстрова Воля. Там селянин, який збирав гриби у лісі, натрапив на невідомий предмет. Рятувальники ідентифікували знахідку як 122 мм артилерійський снаряд часів минулих війн.

До приїзду піротехніків ділянку виявлення вибухонебезпечного предмету відгородили сигнальною стрічкою.

Новоград-Волинський МРВ УДСНС України у Житомирській області вкотре наголошує, що у разі виявлення підозрілого предмету відразу ж телефонуйте за екстреними номерами «101» та «102». Категорично забороняється торкатися і пересувати підозрілий предмет. Пам’ятайте, що відповідальність рятує життя!
 

Новоград-Волинський МРВ УДСНС

України у Житомирській області

 

Чат-бот Гаряча лінія