Представники Новоград-Волинської федерації з кіокушин карате зайняли призові місця на Чемпіонаті України в Рівному

16 Листопада 2016, 4:40

2 листопада 2016 року в місті Рівне представники Новоград-Волинської федерації з кіокушин карате, а саме двадцять три учасники під керівництвом досвідчених тренерів Гордієнка Олександра та Гусєва Володимира у складі Житомирської обласної команди гідно представили наше місто на Чемпіонаті України з Кіокушинкай карате Унія, серед дітей та юнаків віком від 7 до 15 років. Цей турнір в Рівному проводиться вперше, але як завірили господарі стане традиційним. Турнір проводився в дружній атмосфері, були представлені представники з десяти областей України, а це більш трьохсот молодих, але досвідчених спортсменів які жадали перемоги не дивлячись ні на що. Хтілось відмітити, що команда Житомирської обласної федерації вболівала потужніше за всі інші команди за наших спортсменів, в основному-це друзі по команді та звичайно батьки, за що їм усім велика дяка.

В кінцевому результаті наші спортсмени були нагородженні медалями, грамотами, та кубками за перші міста. Чемпіонами України в своїх вікових та вагових категоріях стали Манахов Михайло (СШ №4), Рассадін Кирил (гімназія), Баграновський Рустам (ЗОШ №3), Ботіна Катерина (гімназія), Решетник Олексій (колегіум).

Другі місця посіли: Лось Ілона (ЗОШ №9), Петропавловський Микита (ЗОШ №3).

Треті місця посіли Поплавський Едуард(ЗОШ № 5), Рябушенко Володимир (ЗОШ №3 ), Чорний Віктор (ЗОШ №2), Прохор Олег (ЗОШ №2), Гальченко Кіра(ЗОШ №3), Грушенко Максим (ЗОШ №9), Нефтієв Мурад (ЗОШ №3), Ботіна Лілія (гімназія), Ампульський Денис (СШ №4), Кучер Кирил (колегіум), Коваленко Роман (ЗОШ №7).

Після змагань, щоб трошки відволікти дітей від змагального процесу відвідали Рівненський торгівельно-розважальний центр. Задоволення та враження на довго залишаться в пам’яті кожного спортсмена.

 

Заступник начальника управління у справах сім’ї,

молоді, фізичної культури та спорту міської

ради Гусєв В.В.

 

Чат-бот Гаряча лінія