14 жовтня – День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Українського козацтва і День створення Української повстанської армії

14 Жовтня 2021, 6:30

Шановна громадо! Щиросердечно вітаємо вас з величними святами!

Цей день є знаменним для українців, оскільки тісно переплітається історичне минуле та наше сьогодення. Здавна Пресвята Богородиця була заступницею українського козацтва, а свято пов’язували з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність, захист кордонів і рідної землі.

Нашій громаді є ким пишатись. Воїни місцевого гарнізону – 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, 12-го окремого полку оперативного забезпечення, 54-го окремого розвідувального батальйону імені Михайла Тиші та 181-го окремого батальйону тилового забезпечення –  одні з перших стали на захист України та вже восьмий рік гідно оберігають мир та спокій в країні.

Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала кадрових військових, добровольців, волонтерів і всіх громадян, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави. Тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників та захисниць України, включає і їх.

Бажаємо вам міцного здоров’я, незламної волі та надійного родинного тилу. Нехай День захисників та захисниць України завжди святкується під покровом мирного неба!

Слава Україні! Слава її Героям!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія