16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку
![16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsb2088h1b8l1u2m316g0i3b1mb.jpg)
Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації — всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів.
Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. Тому не дивно, що люди, які забезпечують дані процеси, заслуговують подяки. Тож зі святом усіх тих, завдяки кому ми щоденно вмикаємо телевізор, дістаємо листа з поштової скриньки, слухаємо новини по радіо, розмовляємо по телефону з рідними та користуємося мережею Інтернет.
Гарного вам настрою, здійснення всіх мрій та задумів!
З повагою,
міський голова В.Л.Весельський,
секретар міської ради О.А.Пономаренко