18 жовтня – День працівників харчової промисловості
![18 жовтня – День працівників харчової промисловості](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr44li8s1kdl1kns1gebar115u3h2.jpg)
Шановні працівники харчової промисловості Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.
Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього. Щиро дякую вам за невтомну і наполегливу працю, яка є вагомим внеском у піднесення економіки міста. Адже завдячуючи вашому високому професіоналізму та відповідальності, а також якості, поживним і смаковим властивостям продуктів вашого виробництва, місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів.
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя та нових трудових звершень на благо рідного краю.
З повагою,
міський голова
Володимир Загривий