19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби
![19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drmrtos98me1r8214re1ig71eoa1ge.jpg)
Шановні працівники гідрометеорологічної служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Завдяки вашій праці й органи місцевого самоврядування, й громада Новограда-Волинського завжди забезпечені поточними прогнозами, що допомагає завчасно передбачити природні явища, правильно спланувати роботу важливих галузей життєзабезпечення міста, а деколи – навіть відвернути загрозу життю населення. Упевнені, що ви й надалі з честю виконуватимете поставлені перед вами завдання і функції та підтримуватимете престиж професії.
Тож у день професійного свята бажаємо вам злагоди і душевної гармонії, успіхів у професійній діяльності, здоров’я та добробуту.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.