19 листопада відзначається День працівників гідрометеорологічної служби
![19 листопада відзначається День працівників гідрометеорологічної служби](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsb2dsvhf7he6t1lhgmpf19hdom.jpg)
Українські гідрометеорологи кожного дня проводять необхідні спостереження, завчасно попереджаючи населення, органи державного управління, галузі господарства України про стихійні явища.
Ваша багатогранна діяльність у галузі гідрометеорології відіграє важливу роль у забезпеченні потреби суспільства в інформації про погоду, кліматичні умови, техногенний вплив на навколишнє природне середовище.
Бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги та подальших успіхів в усьому, щастя і добробуту вашим родинам!
З повагою, міський голова В.Л.Весельський,
секретар міської ради О.А.Пономаренко