19 вересня – День працівників лісу та 85-річчя від дня створення державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»

18 Вересня 2021, 23:22

Шановний Степане Антоновичу та ввірений Вам колектив державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та 85-річчя від дня створення підприємства!

Ліс є одним із найбільших скарбів нашого краю, зелена скарбниця здоров’я, безцінне природне багатство. Кожного дня ваша сумлінна, невтомна та відповідальна робота забезпечує надійний захист зелених масивів, раціональне використання та відтворення лісів, потреби у продукції лісового господарства та покращує екологічний стан довкілля.

Створений у 1936 році Новоград-Волинський лісгосп, сьогодні ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» – успішне підприємство, яке реалізовує свою продукцію як на внутрішніх, так і зовнішніх ринках збуту, збільшуючи об’єми виробництва та покращуючи її якість. У великій лісівничій родині працюють вмілі фахівці, котрі свій досвід та знання віддають щоденній нелегкій роботі, примножуючи зелені скарби Полісся.

Висловлюю слова вдячності за вашу щоденну нелегку працю, професіоналізм, відданість своїй справі, численні благодійні та меценатські ініціативи, допомогу у розвитку громади.

Особливі вітання ветеранам підприємства, які присвятили себе служінню лісу, а нині передають життєву філософію збереження та примноження лісового багатства наступним поколінням.

Бажаю вашому колективу завжди бути згуртованим та у єдності духу долати всі виклики сьогодення. Міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя вам і вашим рідним!

 

З повагою
в.о. міського голови Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія