20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
![20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drs08mb8jqn11v2bbln9563fm.jpg)
Дорогі земляки! На знак вшанування відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали свої життя під час Революції гідності, Указом Президента України в країні встановлено особливий пам’ятний день – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20-го лютого.
В цей день ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні, які загинули за правду, за свободу і незалежність, ціною жертовності показали, що український дух незламний, а народ – нескорений!
Сьогодні наш спільний обов`язок – робити все для того, щоб жертви Майдану не були марними. Тепер на кожного з нас покладена відповідальність за те, якою стане наша країна.
Зичимо всім миру, добра і благополуччя, порозуміння й згуртованості. Нехай у ваших домівках буде добробут й родинна злагода, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.