21 листопада – День Гідності та Свободи

21 Листопада 2023, 7:15
10 років тому, 21 листопада 2013 року розпочалася революція Гідності. На майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест. Це був протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. До протесту доєднувалося все більше людей у всіх куточках України. Люди піднялися у боротьбі не за матеріальні блага чи владу, а за духовні цінності – Гідність і Свободу.
Революція Гідності обʼєднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільним і гідним означає насамперед бути відповідальним: за себе, за своїх близьких, за свою країну. Ми не здалися і не стали рабами, а залишитися вільними та гідними людьми. І сьогодні ми продовжуємо цю боротьбу.
Цього року День Гідності і свободи проходить під гаслом – ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ, адже як ніколи наша зброя заряджена нашою гідністю і жагою свободи.
Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що нас єднає і що ми виявляємо навіть у найважчі періоди нашої історії. Те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти Перемогу. Адже наша зброя, як і ми, заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.
Ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Для кого найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода.
Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія