21 листопада відзначається День Гідності та Свободи
![21 листопада відзначається День Гідності та Свободи](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsb36spb1j452d2utr1bntndfve.jpg)
Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!
Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє! Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти.
У цей день бажаємо всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість! Слава Україні! Слава її Героям!
З повагою, міський голова В.Л.Весельський,
секретар міської ради О.А.Пономаренко