На оперативній та апаратній нарадах у міського голови

21 Листопада 2017, 1:32

20 листопада 2017 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижнева оперативна нарада з секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради, а також апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради.

У ході нарад очільником міста було наголошено на пріоритетних напрямках роботи впродовж тижня. Зокрема, щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та щодо освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста.

Крім того, увагу присутніх було акцентовано на підготовці до чергової 19-ї сесії міської ради сьомого скликання, яку планується провести 22 грудня. Також Віктор Леонідович зауважив на зверненнях громадян, які мають бути на постійному контролі у відповідальних осіб та розглядатися відповідно до чинного законодавства.

Під час обговорення враженнями від робочої поїзди до Німеччини поділився перший заступник міського голови Сергій Колотов, який впродовж минулого тижня перебував у відрядженні в місті Берлін. Сергій Юрійович пройшов курс лекцій та семінарів у Берлінській академії, де вивчав досвід з питань енергоефективності та енергозбереження, а також ознайомився із новітніми впровадженнями у сферах ЖКГ, освіти, системи транспорту та ін. Детальніше про результати відрядження буде проінформовано через місцеві ЗМІ.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія