22 вересня – День партизанської слави
![22 вересня – День партизанської слави](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsa3rbd11339nmp4fqu2181f49.jpg)
Дорогі земляки! Щиро вітаємо вас з Днем партизанської слави!
Це – свято людей сильних духом, які довели всьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. В цей день ми складаємо шану патріотам – і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежин.
Ми не повинні забувати історію героїзму і жертовності минулих поколінь. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.
Висловлюємо щиру подяку за бойову звитягу ветеранам Другої світової війни, підпільникам і партизанам, захисникам України. Зичимо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, злагоди та добробуту. Нехай над нами завжди буде мирне небо!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.