22 вересня – День партизанської слави
![22 вересня – День партизанської слави](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/mcofolupj5o2s7cozupw.jpg)
Учасники партизанського руху, шановні земляки! Сердечно вітаю з Днем партизанської слави!
Партизанський рух вніс вагомий та неоціненний вклад в перемогу над нацизмом. Боротьба за здобуття Української держави в її етнічних кордонах є прикладом патріотизму та жертовності в ім’я батьківщини. У ній продемонстровано витримку, нескореність, велич духу та вірність своїй справі.
Щиро бажаю мужнім учасникам партизанського і підпільного руху дужого здоров`я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної життєвої енергії та благополуччя.
З повагою
в.о. міського голови Оксана Гвозденко