27 вересня туристи всього світу відзначають своє свято

27 Вересня 2016, 8:55

Це свято  кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись на берег річки, в гори, в ліс, виїхавши в інше місто чи то в іншу країну. І, звичайно ж, тих хто безпосередньо задіяний в сфері  туристичного  бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, екскурсоводів. Адже туризм – це особлива сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію, культуру, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Всесвітній день туризму був заснований 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в  Іспанії. В Україні День туризму відзначають з 1998 року. Наша країна з її вигідними геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Наш Новоград-Волинський володіє такою життєвою енергією, яка дозволяє наперекір усім часовим негараздам, тримати лідируючі позиції  в усіх сферах життя. Маючи високі пріоритети в житті  новоград-волинці  свято шанують свої історичні коріння. Маючи 759- літню історію – набувають досвіду і молодості. Цей факт помічають, і місто є цікавим  для оточуючого світу. Новоград-Волинський має в арсеналі потужну природну рекреацію, багату історію, а головне  цей „звягельський дух”, що дарує світу таких відомих особистостей як велика  українська поетеса Леся Українка, вчений-фізик, перекладач М.П.Косач, письменниця, перекладачка О.П. Косач-Кривинюк, хімік-технолог, академік АН УРСР  Б.С. Лисін, народний артист України Б.Г Шарварко, єврейський письменник, публіцист М.-З. Феєрберг.

Основні здобутки туристичної галузі України та, зокрема, нашого міста  ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Новоград-Волинський  вартий того, щоб глибше відкрити перед світом свої природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Відділ культури міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія