3 вересня – День підприємця України
![3 вересня – День підприємця України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds9805ku6685h71dekjuc1uk9cm.jpg)
Шановні підприємці! Щиро вітаємо вас, ініціативних, енергійних і соціально відповідальних людей – з нагоди професійного свята.
Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті нашого міста та країни. Адже своєю діяльністю й активною позицією ви прагнете досягти значущих економічних і суспільних результатів, створюєте робочі місця, наповнюєте міський бюджет, запроваджуєте інновації.
Нехай же кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною.
У цей святковий день сердечно бажаємо всім вам невичерпної енергії, натхнення та мудрості в справах, стабільності, добра й благополуччя вашим родинам!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.