4-й Міжнародний багатожанровий конкурс «Autum Super-Star 2019»
![4-й Міжнародний багатожанровий конкурс «Autum Super-Star 2019»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7lnrbo1get15e81124ali1m231gn.jpg)
І знову зібрав талановиту молодь 4-й Міжнародний багатожанровий конкурс «Autum Super-Star 2019», який відбувся 02 листопада 2019 року у місті Яремче Івано-Франківської області.
Школу мистецтв м. Новограда-Волинського представили учениці класу викладача Нюкало А.О.: Астаф’єва Єлизавета – перше місце, Борисюк Анастасія – друге місце, Гуменюк Марина – друге місце в номінації вокал. Дякуємо вам за перемогу, бажаємо творчих злетів!