Відбулось двадцяте (83) позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

4 Листопада 2019, 17:37

Під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко 04 листопада 2019 року у великій залі Будинку рад відбулось двадцяте (83) позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На початку засідання в.о. міського голови Оксана Гвозденко поінформувала присутніх про те, що 31 жовтня на 36-й сесії міської ради сьомого скликання внесено зміни у персональний і кількісний склад виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Рішенням міської ради від 31.10.2019 №795 виведено зі складу виконавчого комітету Кононенка Юрія Миколайовича (переведений на посаду начальника Ружинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області) і Михальчука Романа Петровича (звільнений з посади заступника начальника штабу військової частини А0409 у зв’язку з виходом на пенсію) та введено до складу виконавчого комітету міської ради сьомого скликання начальника Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Заровного Миколу Петровича та заступника начальника штабу військової частини А0409 Онищенка Олексія Вікторовича (зміни до рішення міської ради від 07.06.2018 №516 „Про утворення, визначення кількісного та затвердження персонального складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання“).

Також рішенням міської ради від 31.10.2019 №794 скасовано рішення міської ради від 05.09.2019 №777 „Про внесення змін до рішення міської ради від 07.06.2018 №516 „Про утворення, визначення кількісного та затвердження персонального складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання“ про виведення зі складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Дюбо Олександра Сергійовича та визначення чисельності у кількості 21 особи (враховуючи прийняте рішення кількісний склад виконавчого комітету визначений в кількості двадцяти двох осіб).

Крім того, на пленарному засіданні 36-ї сесії міської ради прийнято рішення „Про поновлення Пономаренко О.А. на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради“, яким введено до складу виконавчого комітету Пономаренко О.А. та рішення міської ради „Про звільнення Остапчука В.І. з посади секретаря Новоград-Волинської міської ради“, яким виведено зі складу виконавчого комітету Остапчука В.І.

Затим, в.о. міського голови Оксана Гвозденко вручила Почесну грамоту міської ради з грошовою винагородою члену виконавчого комітету міської ради, головному лікарю КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василю Борису, який у період між засіданнями відсвяткував свій день народження.

Під час зсідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили три питання порядку денного, що стосувалися соціальної сфери, а саме про: затвердження висновків органу опіки і піклування; захист житлових і майнових прав недієздатних; надання разової грошової допомоги на лікування.

По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

 

Чат-бот Гаряча лінія