6 листопада – День працівників соціальної сфери
![6 листопада – День працівників соціальної сфери](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drmoim7h19tu1amastqpj31tdglv.jpg)
Шановні працівники соціальної сфери! Щиро та сердечно вітаємо вас з професійним святом.
На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка новоград-волинців. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Висловлюємо вам щирі слова вдячності за вашу працю, благородство душі, чуйність і терпіння, які проявляєте щодня. Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.
Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.