7 грудня – День місцевого самоврядування
![7 грудня – День місцевого самоврядування](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4nsoig1tt71jhrkl6d9n1qca7r.jpg)
Шановна громадо, депутати та працівники органів місцевого самоврядування Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Самоврядні органи завжди були і лишаються інститутом народовладдя. Вони відіграють важливу роль у суспільному житті, складаючи невід’ємну частину державного устрою. Впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади Новоград-Волинщини, доброго здоров’я, сімейних гараздів, достатку у родинах, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо рідного краю.
З повагою
міський голова
Віктор Весельський