Герої не вмирають, поки жива про них пам’ять!

29 Серпня 2023, 14:12

 

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З цієї нагоди міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, начальник районної військової адміністрації Іван Туровський, перший заступник начальника РВА Юрій Оханський, голова районної ради Артур Загривий, родини загиблих Героїв та громадськість поклали квіти до Арки пам’яті небесної сотні, Меморіалу полеглим в АТО та до могил Захисників та Захисниць, які стали небесним військом.

Далі у сквері пам’яті відбулась церемонія вшанування Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. За загиблими Героями відслужили панахиду та посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Звягеля».

Відтак, за мужність і відвагу при захисті Вітчизни посмертно присвоїли звання „Почесний громадянин Звягеля” загиблим воїнам:
Абубакарову Тімуру
Верхогляду Роману
Волясенку Ігорю
Діхтяру Сергію
Жовтюку Володимиру
Касьянову Дмитру
Лісоті Дмитру
Любутському Юрію
Ніссе Дмитру
Петришину Сергію
Романюку Андрію
Савіну Юрію
Сидорчуку Івану
Федорчуку Сергію

Герої не вмирають, поки жива про них пам’ять! Вічна пам’ять та шана загиблим!

Слава Україні! Слава її Героям!

Чат-бот Гаряча лінія