8 квітня відбувся черговий прийом громадян міським головою Весельським В.Л.
![8 квітня відбувся черговий прийом громадян міським головою Весельським В.Л.](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr9b6tev1ddem0f5bu152l61pfp.jpg)
Всі 20 звернень були детально розглянуті. Цього разу переважна їх кількість була з приводу лікування, які вирішувалися одразу ж. Але й піднімалися питання благоустрою міста, житлово-комунального господарства, які передані для розгляду та вирішення відповідним управлінням та відділам. Кожне з піднятих питань знаходиться на контролі до виконання.
Відділ організації прийому громадян міської ради